Sanal Ofis

Sanal Ofis

Tamamen ihtiyacınıza hitap eden, ihtiyacınız olduğunuzda adresi, telefonu, interneti, toplantı salonu, çay kahve gibi hizmetleri alabildiğiniz, ihtiyacınız olmadığında ise hiçbir masraf ödemeyeceğiniz hem var hem de yok olan ofis hizmetine sanal ofis denir.

19. ve 20. Yüzyılın sanayi devrimine dayalı üretim ve üretimi yöneten iş hayatı artık değiştiğinden iş hayatı ve ofis şekli de yönetimi de değişmiş durumdadır. Sanal ofis geleneksel olarak var olan ofis türlerinden farklı olarak sadece iş yönetimi ihtiyacınız kadar var olan, iş yönetiminde ofise ihtiyaç duymadığınızda olmayan bir ofis türüdür.

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, firmaların resmi ofis adresi, telefonu, epostası, kargo ve posta alma ya da gönderme, girişimciye özel dizaynlı ofis toplantıları yapma imkanı sunan hizmettir.

Sanal ofisin özelliği ekonomik bir kira ile modern ofislerin tüm olanaklarından şirketlerin yararlanmasını sağlamaktır.

Şirketler için ise sanal ofis, öncelikle itibar ve prestijdir. Resmi adresin ve irtibatın kendi adına sağlanmasıdır. İş yükünün ve ekonomik giderlerin minimum düzeye indirilmesidir. En önemlisi de seyahat ya da hareketlilik gerektiren iş yönetiminde sanal ofis seyyar, mobil olma kabiliyetinin kazanılması, illa ki ofis te olma zorunluluğunun kaldırılmasıdır.

Sanal Ofis Hizmetleri

Elbette iş toplantılarınız olacaktır, elbette telefona, internete ihtiyacınız olacaktır. Yine dilerseniz misafirlerinize çay, kahve ikramı yapabilecekseniz. Sanal ofis hizmeti dendiğinde tam olarak anlatılan girişimcinin ihtiyaç duyduğu anda tam ve tüm ofis hizmetlerini alabilmesidir.

Firmamızdan sanal ofis hizmeti aldığınızda

  • Yedi yirmi dört kullanım hakkınız olacaktır.
  • İsterseniz firmanıza ayrıca telefon hattı açılacaktır.
  • Kullanmak istediğinizde sınırsız internet erişiminiz hizmetinizde olacaktır.
  • HD sunum yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz hizmet elinizin altında olacaktır.
  • Toplantı odalarını istediğiniz gibi iş toplantılarınız için değerlendirebileceksiniz.
  • Postanız ya da kargonuz alınacak ve size bilgi verilecektir.
  • Çağrı karşılama hizmetini almak istediğinizde firmamızdan rahatlıkla çağrı karşılama hizmeti alabileceksiniz.
  • Sanal ofis hizmetimize ofis mobilyası mevcuttur dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Sanal ofis güvenliğinden tabi ki de firmamız sorumlu olacak ve tam zamanlı güvenlik hizmeti verecektir.

Bizden sanal ofis hizmeti aldığınızda kazancınız, avantajlarınız her gün daha fazla artmaya devam edecektir. Çünkü sanal ofis kiralama firmamız, güncel teknolojiyi hizmete dönüştürmede ve size sunmada daima bir adım önde olma çabasını aralıksız sürdürmektedir.

Tamamen iletişime dayalı güncel iş hayatında sanal ofis özünde sizin adınıza anlık iletişim sürdürülmesidir ki bu başlı başına firmanız için en büyük kazanç olmaktadır. Devamlı on-line firma ofisidir bizde sanal ofis.

Ayrıca özelde Kadıköy sanal ofis hizmetine dair detaylı bilgilere sanal ofis Kadıköy sayfamızdan ulaşabilirsiniz.