Kadıköy Sanal Ofis

Kadıköy Sanal Ofis

Kadıköy sanal ofis, şirketinize, Kadıköy de resmi ofis adresi sağlayan, siz yokken gelen çağrılarınıza cevap veren, gelen kargolarınızı teslim alarak koruyup size teslimat hizmeti sunan bir hizmettir.

Ofiste yokluğunuz hiçbir şekilde ofis işlerinizin aksamasına yol açmayacaktır. Siz varmış gibi kargo, posta ve benzeri iletim ve bildirimler alınacaktır.

Ayrıca sizin kiraladığınız sanal ofiste çay, kahve, kurabiye ve benzeri pratik ihtiyaçlarınıza dair isteğiniz olduğunda bu hizmeti sanal ofiste sunacak personel hizmeti de sağlanmaktadır.

Kadıköy Sanal Ofis Hizmetleri

Bizden Kadıköy sanal ofis hizmeti aldığınızda sadece resmi adres almış olmuyorsunuz. Hizmetlerimizin detaylı listesini sunuyoruz.

 • Sanal ofisinize gelen çağrılara arzu ederseniz sizin adınıza cevap verilmektedir.
 • Sanal ofisinize gelen kargolar alınarak size teslim edilmektedir.
 • Arzu ederseniz sunduğumuz sıcak içeceklerden ofisinizde faydalanabileceksiniz.
 • İhtiyaç duyduğunuzda uygun fiyata toplantı salonumuz hizmetinize sunulacaktır.
 • Müşterilerinizi daha prestijli karşılama olanağı ve ortamından yararlanabileceksiniz.

Kadıköy Sanal Ofis Avantajları

Hız çağında yaşıyoruz ve iş hayatında başarı enerjiyi doğru zamanda doğru yerde odaklanmaya bağlıdır.

Sanal ofisin en belirgin özelliği ihtiyacınız olduğunda ofisin tam teşekkül vardır ve siz ofisinizi ihtiyacınız kadar kullanırsınız. İhtiyacınız olmadığında ise sanal ofis yoktur ve hiçbir zaman, enerji ve ekonomik kayba neden olmaz.

Kadıköy sanal ofis hizmetinin sağladığı avantajların bir kaçını hemen sıralayabiliriz.

 • Enerjinizi ofis işleri ile boşa harcamayacaksınız.
 • Her gün ofis açma ve ofis de kalma gibi gereksiz zaman kaybını önleyeceksiniz.
 • Ofis elemanı çalıştırmayacağınızdan elemandan kazanacaksınız.
 • Ofis kirası minimum ödediğinizden ofis kirasından tasarruf edeceksiniz.
 • Elektrik, su, doğalgaz, klima ve benzeri giderlerden kurtulacaksınız.
 • Müşterileriniz ile prestiji yüksek ofis veya toplantı salonlarına görüşebileceksiniz.
 • Mobil kabiliyet kazanacağınızdan daha fazla iş takibi yakalayabileceksiniz.

Kadıköy sanal ofis avantajlarını özetlediğimizde, sürekli ofiste kalmanız gerekmiyorsa, Kadıköy civarında istediğiniz vakit kullanabileceğiniz, iş görüşmesi yapacağınız ofis lazımsa işte bu ihtiyacınıza tam olarak cevap verir. Sizi telefon, posta, kargo takibi gibi anlık, güncel sorun ve sıkıntılardan kurtarır. Ekonomik olarak da büyük bir kazanç sağlamanıza vesile olur.

Kadıköy Sanal Ofis Kalitesi

Kadıköy sanal ofis kalitesini yaratan markamız DYK firmamızdır. Sanal ofiste kaliteden söz edildiğinde elbette ofisin özellikleri, ofiste sizin adınıza yapılan hizmetler ve tabi ki ulaşım kolaylığı olmaktadır.

Söğütlü çeşme metro istasyonuna birkaç yüz metre yakınlıkta, Kadıköy merkeze çok yakın derici Zeynel sokakta bulunan sanal ofislerimizin kalitesini istediğiniz zaman görebilirsiniz. İşlerinizi takip edecek personelimiz ile yerinde tanışarak Kadıköy sanal ofis hizmeti kalitesine dair fikir edinebilirsiniz.

Kadıköy sanal ofis hizmetinde kalite, sadece ofisin mobilyası, ulaşımı, ofiste hizmet sunan personel değil sağlanan hijyenik ortamdan da söz ediyoruz. Günlük temizlik yapılarak Kadıköy sanal ofislerin sağlıklı, havadar ve temiz olmasını sağlıyoruz.