Sanal Ofis Toplantı

Sanal Ofis Toplantı

Maliyeti yüksek masraf yapmadan, prestiji yüksek ulaşımı çok kolay bir adreste sanal ofis toplantı hizmeti almak istediğinizde bize ulaşmanızı, bilgi ve teklif almanızı tavsiye ederiz.

Sanal ofis toplantı hizmetimize dair paylaşacağımız bilgilerde, kaç kişilik toplantı salonlarımız olduğunu, nasıl hizmet alacağınızı detaylı olarak size sunacağız.

Sanal Ofis Toplantı Odası

Şirketimizin sanal ofis toplantı odası on(10) kişilik, yirmi(20) kişilik şeklinde düzenlendi. Çok daha fazla insan ile toplantı yapmak istediğinizde daha büyük sanal ofis toplantı salonlarımız da mevcuttur. Dilerseniz hizmet alabilirsiniz.

Sanal ofis toplantı hizmetini bizden aldığınızda ihtiyacınıza göre saatlik, günlük olarak alabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız aylık ise sanal ofis toplantı salonumuzu aylık olarak dahi kiralayabilir, ihtiyacınız kadar toplantı düzenleyebilirsiniz.

Kadıköy Sanal Ofis Toplantı Hizmeti

Kadıköy sanal ofis toplantı hizmetini tamamen sizin tercihinize göre geliştiriyoruz. Bizden bu hizmeti aldığınızda fix olarak beraberinde aşağıdaki hizmetleri alacaksınız.

  • Hızlı erişimi olan internet sanal ofis toplantı salonlarımızda var.
  • Sıcak ve soğuk içecek ikramı sanal ofis toplantı hizmetinde sunuluyor.
  • Misafirlerinizi dilerseniz karşılıyoruz. Yönlendiriyoruz.
  • Kullanmak istediğinizde yazı tahtası sanal ofis toplantı salonunda mevcut durumdadır.
  • Toplantıda ihtiyacınız olabilecek kalem, not defteri hazır durumdadır.
  • Kullanıma hazır yazıcıyı ihtiyaç duyduğunuzda kullanabiliyorsunuz.
  • Masalarımız kişi sayısına göre ayarlanabilir olduğundan kullanılışlıdır.
  • Sandalyelerimiz rahatlığı ve konforu çok iyidir.
  • Ulaşım her anlamda rahat bir yerde Kadıköy Derici Zeynel Sokak ta sanal ofis toplantı salonlarımız bulunmaktadır.

Almak istediğiniz başka hizmetler olduğunda önceden bildirmeniz halinde ona göre artı düzenleme yapılacak sanal ofis toplantı hizmetinden maksimum verim almanız için ortam hazırlanacaktır.

Kadıköy Sanal Ofis Toplantı Fiyatı

Kadıköy sanal ofis toplantı fiyatı tamamen seçeneklere göre belirlendiğinden almak istediğiniz sanal ofis toplantı hizmetini bize ilettiğinizde, hizmete göre sanal ofis toplantı fiyatı ücreti size bilgi olarak sunulacaktır.

Firmamız dönemsel olarak Kadıköy sanal ofis toplantı fiyatı uygulamalarında kampanya yaparak indirimler uygulamaktadır. Bu indirimleri takip etmek veya bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimize dair daha detay bilgi için Kadıköy sanal ofis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.