Kadıköy Sanal Ofis Kiralama

Kadıköy Sanal Ofis Kiralama

Girişimcilerin büyük çoğunluğu ofis açma maliyetlerinin yüksekliği nedeni ile şirket kuramamaktadır. Kadıköy sanal ofis kiralama hizmetimiz ile bütçenizi zorlamadan bir ofise sahip olabilirsiniz.

Sanal ofis nedir? Gelişen dijital dünya ile birçok ofis kavramı ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bunlardan biri de sanal ofistir. Sanal ofis, sanal ofis kiralama firmalarının sizlere yasal adres, iletişim ve sekreterlik hizmetlerini sunduğu bir hizmettir. Burada farklı olan sürekli ve daimi olarak size ait bir ofis olmadığı halde ofis hizmetlerinden yararlanmanızdır. Kadıköy sanal ofis kiralama hizmetimiz ile işleriniz aksamadan ilerlemekte ve ofis ihtiyacınız karşılanmaktadır.

Firmamız sizlerin ofis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kadıköy sanal ofis kiralama ile nelerden yararlanmaktasınız? Kadıköy’de bir ofis adresine sahip olursunuz, adınıza kullanılan bir telefon hattı olur, sizin için gelen telefonlar şirket adına cevaplanır, size iletilecek olan notların tarafınıza bildirilmesinden ve sekreterlik hizmetleri gibi birçok olanaktan yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Kiralık Sanal Ofis

Ülkemizde birçok insan için büyük bir avantaj olarak görülmektedir sanal ofis. Kadıköy kiralık sanal ofis tercih edilen ve rağbet gören bir ofis biçimidir. Sanal ofis kiralamayı kimler tercih etmektedir? Zamanın büyük çoğunluğunu dışarda müşteri görüşmeleri yaparak geçirenler, ofis te vakit geçirmeyenler, saha çalışması yapanlar, evden çalışanlar, mobil çalışan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Kadıköy kiralık sanal ofis sizler için çok güzel bir imkan sağlamaktadır. Müşterileriniz ile toplantı yapmak istediğinizde cafe gibi yerlerde görüşmek zorunda kalmazsınız. Sanal ofislerin toplantı salonlarını kiralayabilir ve müşterilerinizle prestijli bir yerde görüşme sağlayabilirsiniz.

Kadıköy kiralık sanal ofis şirket sahipleri için hem ekonomik hem de avantajlıdır. Kişilere bu kadar fazla avantaj sağlayan sanal ofisler güvenilir mi? Yasal olarak faaliyet yürütülmektedir. Sanal ofislerin ismi her ne kadar sanal olsa da ortada fiziki olarak bulunan bir şirket bulunmaktadır.  Kiralama işlemleri yasal yollarla yapılmaktadır.

Sanal Ofis Kiralama Kadıköy

Sanal ofis kiralama Kadıköy klasik ofislere nazaran daha fazla bütçeye ve cebe hitap etmektedir. Sanal ofisler şirketlere birçok altyapı hizmeti sunmaktadır. Sınırsız internet, elektrik, doğal gaz, su gibi altyapı giderlerinden faydalanabilmektesiniz.

Sanal ofis kiralama avantajları aşağıdaki gibidir;

  • Klasik ofislere nazaran emlak komisyonu ve depozito kiralamalarda daha ucuzdur.
  • Altyapı giderleri klasik ofislerin giderlerinden kat kat ucuz olmaktadır.
  • Sekreter hizmetlerinden faydalanabilmektesiniz.
  • Bir şirket için prestiji yüksek olan bir adres kullanma olanağı.
  • Sanal ofis kiralama ile kullanabileceğiniz toplantı salonları ve ekstra avantajlar.
  • Adınıza bir telefon hattı olması şirket adına yapılan görüşmelerin ve notların sizlere bildirilmesi.
  • Şirket adına gelen posta ve kargoların teslim alınması ve sizlere yönlendirilmesi gibi işlemlerden faydalanabilirsiniz.

Girişimciliğinizi destekleyen ve şirket kurmanızın önündeki en büyük engel olan finansal problemleri ortadan kaldıran sanal ofis kiralama ile şirket sahibi olabilirsiniz. 

Sözleşmeli Sanal Ofis Kiralama

Bir sanal ofis kiralamak istediğiniz zaman bu yasal yollarla gerçekleştirilmektedir. Sözleşmeli sanal ofis kiralama yaparak şirketinizi kurabilirsiniz. Sanal ofis kurulumu nasıl gerçekleşmektedir?

Sanal ofis için öncelikle bir adres gerekmektedir. Sanal ofis firması ile yasal adresinizi göstermek için sözleşme yapılması gerekir. Sanal ofis firmalarının sizlere sunmuş olduğu yasal adresleri şirketinizin adresi olarak göstermiş olduğunuzda resmi şirket işlemlerini tamamlar ve şirketinizi kurmuş olursunuz.

Sözleşmeli sanal ofis kiralama ve şirket kurulum işlemleriniz için vergi dairesinde hizmet veren bir memur gelir ve tebligat adresinizin doğruluğunu denetlemek için yoklama yapmaya gelir. Yoklama memurları geldiği zaman sizle görüşme sağlar ve imzalama yapmanız gereken yerleri imzalarsınız.

Eğer sanal ofise gelemezseniz vergi memurlarının bıraktığı telefonlar ile randevu sağlayıp daha sonradan da görüşme yapabilmektesiniz. Bütün işlemleriniz bittikten sonra şirketinize ait bir vergi numarası bulunmakla beraber yasal olarak faaliyet gösteren bir firma özelliği almış oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için lütfen Kadıköy sanal ofis linkimizi tıklayınız.